Jacquemus 15. Yılını “La Casa” Koleksiyonu ile Kutluyor
MODA HABER

Jacquemus 15. Yılını “La Casa” Koleksiyonu ile Kutluyor

Jacquemus 2024-25 Sonbahar/Kış Koleksiyonunu Capri'deki İtalyan modernist yapısı Casa Malaparte'nin muhteşem atmosferiyle sundu.

GÜNCELLEME TARİHİ: 11 Haziran 2024

Yazar: Sinem Aydınoğlu

Jacquemus 2024-25 Sonbahar/Kış koleksiyonunu Casa Malaparte’nin çatısında sunmayı tercih etti. Hem 15. yılını kutlayan hem de Sonbahar/Kış koleksiyonunu sunan Simon Porte Jacquemus sessiz lüks trendini bir adım ileri götürerek defilesini sadece seçkin bir konuk listesine sunmayı tercih etti.Fotoğraf: @Jacquemus

Nefes kesici bir uçurumun üzerine inşa edilmiş, deniz manzaralı Casa Malaparte'nin çatı verandasında gerçekleşen defilenin özel konuklarından biri de Blackpink’ten Jennie’ydi. Fakat Jennie defileyi izlemedi, podyumda yürüdü. Krep kumaş, sırtı açık, kolsuz siyah renk Jacquemus tasarımıyla defilenin kapanışını gerçekleştiren Jennie’nin merdivenlerde selam vermek üzere çıkan Simon Porte Jacquemus ile kısa bir konuşması nefes kesici yapıda güzel bir fotoğraf olarak belgelendi.

Fotoğraf: Splash News

Defileyi izleyenler arasında sessiz lüksün temsilcilerinden Gwyneth Paltrow, Elodi, Latisca Casta, Dua Lipa ve Rosie Huntington-Whiteley bulunuyordu.

Fotoğraf: Getty Images

Defile öncesi Dua Lipa ve Cannes’da da Bella Hadid Jacquemus koleksiyonundan parçaları giymişlerdi. Dua Lipa defileyi izlemek için koleksiyondan başka bir parça tercih etti.

Fotoğraf: Getty Images

Jacquemus 2024-25 Sonbahar/Kış Koleksiyonun renk paletinde ise kırmızı, tereyağı sarısı, beyaz ve gök mavisi buluyor. Geometrik formlar, minimal detaylar, peplum ve zebra deseni en çok göze çarpan detaylar arasındaydı. Rosie Huntington-Whiteley koleksiyonda yer alan zebra desenli etek ile defileye geldi.

Jacquemus 2024-25 Sonbahar/Kış defilesinin tüm görünümleri için burayı tıklayın!

Fotoğraf: Getty Images

Fotoğraf: Getty Images

Fotoğraf: @Jacquemus

Fotoğraf: @Jacquemus

Fotoğraf: @Jacquemus

Fotoğraf: @Jacquemus