Jo Malone London’ın Yeni Elçisi Tom Hardy
MODA HABER

Jo Malone London’ın Yeni Elçisi Tom Hardy

Jo Malone London, Cypress & Grapevine Cologne Intense kokusunun elçisi İngiliz oyuncu ve yapımcı Tom Hardy oldu.

GÜNCELLEME TARİHİ: 15 Mayıs 2024

Dünyaca ünlü İngiliz oyuncu Tom Hardy, Jo Malone London ile gerçekleştirdiği ile dikkat çekiyor. İş birliğinin büyük bir ayrıcalık ve mutluluk olduğunu belirten Tom Hardy, uzun vadeli bir ortaklıkla hayırsever amaçları paylaşmanın kendisini çok memnun ettiğini ifade etti. Hardy, harika bir ekip çalışmasıyla temsil ettiği kokuyu yeni ve yaratıcı bir şekilde görselleştirdiklerini ve çok sevdiği Londra'yı anımsatan bir film oluşturmanın gerçekten harika bir deneyim olduğunu dile getirdi.

Tom Hardy, Jo Malone London'un Cypress & Grapevine Cologne Intense Kampanyası İçin Londra'da Başrolde

Tom Hardy, ilhamını aldığı Cypress & Grapevine Cologne Intense için ünlü yönetmen Edward Berger ve babası Chips Hardy ile çalıştığı bu kampanyada Londra ruhunu ön plana çıkarıyor. “Kokuyu yeni yollarla görselleştirmeyi zorladığımız ve aynı zamanda sevdiğimiz Londra'yı da anımsatan bir film oluşturmak harika bir deneyimdi” diyen Hardy, projenin yaratıcı sürecinden büyük keyif aldığını belirtti. Tom Hardy’nin başrol olduğu, akşam karanlığında Londra merkezinde geçen "The Exceptional And The Contradictory" kampanya filmini Edward Berger yönetirken kurgusunu sinematograf James Friend ve bestelerini Volker Bertelmann üstlendi.

Jo Malone London Cypress & Grapevine Cologne Intense:

Jo Malone London’ın Cypress & Grapevine Cologne Intense kokusu, servi ağaçlarının aromatik notalarını üzüm bağlarının sıcağı ve amberin duygusallığı ile birleştiriyor. Odunsu bir alt notaya sahip olan bu koku, erkekler için rafine, belirgin ve cesur bir duruş sunuyor.