Taylor Swift’in Atkısı Sosyal Medyanın Gündeminde!

Taylor Swift'in yeniden kayfettiği "Red" albümünün yankıları sürüyor.

Giriş Tarihi: 19.11.2021 10:13

Taylor Swift, yapım şirketi Big Machine Recordings ile yaşadığı sorunlar nedeniyle 2012 çıkışlı "Red" albümümü yeniden kaydererek "Taylor's Version" adıyla geçen hafta yayınladı. Albümünden "All To Well" şarkısının klibini kısa film tadında yazan ve yöneten Taylor Swift'in şarkıyı bir dönem aşk yaşadığı Jake Gyllenhaal'a yazdığı biliniyor.

Klipte yer alan ve şarkıda da geçen sözler nedeniyle Taylor Swift'in kırmızı atkısı sosyal medyanın gündemine oturdu. Swift'in ilk yönetmenlik deneyimi olan filmin yayınlanmasının ardından şarkıda yer alan, "I left my scarf there at your sister's house And you've still got it in your drawer even now (Atkımı kız kardeşinin evinde unutmuştum ve şimdi bile senin çekmecende duruyor)" sözleri sosyal medyada viral oldu.

Swift hayranları ve bazı ünlü isimler atkının hala ünlü aktörde olup olmadığını merak ediyor.

5 Grammy sahibi Dionne Warwick, "Eğer atkı hala o genç adamdaysa artık Taylor'a geri vermeli. O senin değil. Posta ücretini ben ödeyeceğim Jake" yazarak tweet attı.

Yeni aldığı kırmızı bir atkıyla fotoğraf paylaşan şarkıcı Camila Cabello ise gönderisine "Kırmızı atkım için teşekkürler Taylor Swift!" yazdı.

Gyllehhaal ile Broadway'de birlikte çalışan oyuncu Andrew Burnap ise "Bu kulağa çılgınca gelecek ve kesinlikle şaka yaptığımı düşüneceksiniz ama şaka değil, sanırım o atkı bende" dediği bir tweet paylaştı.

Jake Gyllehhaal'un kardeşi Maggie'ye ise 2017 yılında katıldığı Watch What Happens Live with Andy Cohen programında atkının onda olup olmadığı sorulmuştu. Amerikalı oyuncu ise, "Herkes neden bana bunu soruyor bilmiyorum, atkıyla ilgili hiçbir şey hatırlamıyorum" demişti.

BİZE ULAŞIN