PERALUNA Yaz Koleksiyonu
MODA HABER

PERALUNA Yaz Koleksiyonu

Doğadan, yaşamdan ve şehirden ilham alan PERALUNA yaz koleksiyonu moda severlerle buluştu.

GÜNCELLEME TARİHİ: 6 Haziran 2024

Zamansız tasarımları, yüksek kalite anlayışı ve doğayla bağ kuran tasarımlarıyla PERALUNA yaz koleksiyonu için özel bir davet düzenledi.

Davette sergilenen PERALUNA yaz koleksiyonuna, sürdürülebilir modayı benimseyen yönüyle tanınan fenomen isim Burçin Akgün’ün “Styleboom X PERALUNA” kapsül koleksiyonu da eşlik etti. Sınırlı sayıda üretilen “Styleboom X PERALUNA” kapsül koleksiyonunda, birbiriyle uyumlu hit parçalar dikkat çekti. Koleksiyon, kolay kombine edilebilir olması, sürdürülebilir ve zamansız bir şıklık sunmasıyla davetlilerden tam not aldı.

Renkli karelere sahne olan davete moda, medya ve sosyal yaşam dünyasının önde gelen isimleri ve trendsetter’ları katıldı. Sürpriz desenleri ve yelpazesi geniş renk kombinasyonunun yer aldığı PERALUNA yaz koleksiyon daveti Mövenpick Hotel İstanbul Marmara Sea’nin keyifli atmosferinde gerçekleşti. Davetliler, koleksiyonu inceleme fırsatı bulurken, aynı zamanda Mövenpick Hotel İstanbul Marmara Sea’nin özel lezzetleri ile keyifli anlar yaşadılar.

Triko elbiselerden eteklere, şık bluzlardan kimonolara, plaj örtülerinden battaniyelere kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip PERALUNA’nın yaz koleksiyonunda yer alan renkler ve PERALUNA’ya özgün desenler adeta yaz mevsiminin enerjisiyle bütünleşiyor.

Yeni sezona göz atmak için www.peraluna.com’u ziyaret edebilirsiniz.