Şehrin Dinamizminden İlham Alan Beymen Club 2024 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu
MODA HABER

Şehrin Dinamizminden İlham Alan Beymen Club 2024 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu

Beymen Club ile güneşin izinde…

GÜNCELLEME TARİHİ: 29 Mart 2024

Baharın gelişi ile birlikte, “Sun Guides City” söylemiyle yola çıkan Beymen Club bizi güneşin izinden gitmeye davet ediyor. Şehirde yazın keyfini çıkaranların ve gittiği yere şehrin bitmeyen enerjisini götürenlerin hikayesini anlatan Beymen Club 2024 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu, havanın kararsız kaldığı günlerde kurtarıcınız olacak kilit parçalar sunuyor.

Beymen Club’ın geçiş mevsiminde gardıroplardan eksik olmayacak parçaları arasında sezon trendlerini yansıtan dış giyim ürünleri, farklı şekillerde yorumlanan ikonik kaz logosunun yer aldığı tişörtler, triko ve pololar dikkat çekiyor. Koleksiyonun geneline yayılan renk ve desen seçkisi, dış giyim ürünlerinde de kendini gösteriyor. Ekru, kahverengi, gri ve siyah, ilkbaharın dinamizmini yansıtan turuncular ve mavilerle buluşuyor.

Beymen Club’ın simgesi olan kaz logosu, 2024 İlkbahar/Yaz sezonunda modern yorumlarla farklı kimliklere bürünüyor. Grafik dokunuşlarla farklılaşan logo, sadece tişört ve sweatshirt’lerle sınırlı kalmayarak dış giyim parçalarında da başrolde yer alıyor. Beymen Club’ın vazgeçilmez tişörtleri bu sezonda da hem basic tasarımlar hem de capcanlı baskılarla dolabınızda yer almaya hazır. Tropik, renkli desenlerle canlanan tişörtler ise yazın en çok tercih ettiğiniz ürünlerine dönüşecek.

İlkbaharın yavaş yavaş yüzünü gösterdiği ama soğukların da peşimizi bırakmadığı şu günlerde kadın koleksiyonundaki triko hırkalar, fonksiyonel yelekler, hafif ve kısa ceketler ile denim ceketler gardırobunuzdaki kurtarıcılarınız olarak ön plana çıkacak. Desenli ve taş işlemeli denim ceketler ile yelek ve trikolar ise kombinlerine hareket katmak isteyenler için birebir.

Erkek koleksiyonunun öne çıkan tasarımları arasında farklı materyal, desen ve dokuya sahip montlar, ceketler dikkat çekiyor. Kolej tarzını yansıtan triko hırka ve kumaş ceketler, ilkbahar tarzınızın en önemli tamamlayıcıları. Mevsimlik anorak yelekler, baharlık montlar ve hafif trençkotlar, şehirli kimliğini kaybetmeden yazın tadını çıkaranların ilk tercihi olacak. Pek çok farklı tarzı bir araya getiren tişört seçkisindeki renkli trikolar, polo yakalar, grafik desenli yazlık tişörtler, tüm ceket ve montlarla kombinlenerek stilinize eşlik ediyor.

Şehrin dinamizminden ilham alan Beymen Club 2024 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu, sezon trendlerini belirleyen tasarımlarıyla tüm Beymen Club mağazalarında ve Beymenclub.com’da sizleri bekliyor.