Victoria Beckham güzellik markası geliyor

Güzellik alanındaki birçok işbirliğinden sonra, Victoria Beckham nihayet kendi güzellik markasını başlatıyor: Victoria Beckham Beauty

Giriş Tarihi: 13.02.2019 16:29 Güncelleme Tarihi: 09.07.2019 09:47

Zeynep Gürer

Bugün, Victoria Beckham şirketi, bu sonbahar/kış itibariyle victoriabeckham.com üzerinden satışa sunulacak bir dijital yerli marka olan Victoria Beckham Beauty'nin lansmanını duyurdu.

Beckham, "Bu yılın sonunda Victoria Beckham Beauty'i piyasaya sürecek olmaktan çok heyecanlıyım. Bunu sizinle paylaşmak için sabırsızlanıyorum. İçte ve dışta kadınlarla ilgilenmek, onlara makyaj, cilt bakımı, koku ve kendi yaşamımda ihtiyaç duyduğumu hissettiğim, sahip olunması gereken ürümleri sağlamak istiyorum" dedi.

New York merkezli Victoria Beckham Beauty, Victoria Beckham x Estée Lauder kapsül koleksiyonlarında Beckham'ın birlikte çalıştığı Estée Lauder'de daha önce makyaj ve pazarlama müdürü CEO'luğu görevini yürüyen Sarah Creal tarafından yönetilecek.

Creal, "Victoria çok küçükken başlayan ve doğaçlamadan devam eden doğuştan gelen bir güzellik sevgisine sahip" diyor. "Bu orijinallik, tüm iş stratejisini etkileyecek ve her şey doğrudan Victoria tarafından denetleneceğinden, marka her geçen gün yükselecek" dedi.

Bazaar, ikinci kapsül koleksiyonunu Estée Lauder ile görüşmek üzere Beckham ve Creal ile bir araya geldiğinde, tasarımcının kozmetik ürünlerine olan tutkusu açıkça görülüyordu. Beckham, "Gerçekten sadece yapmak istediklerimin yüzeyini çiziyorum, bu yüzden doğrudan gelişime geri dönme ve yeni şeyler üzerinde çalışma fırsatına atladım" dedi. "Benim işim, başkalarının yaptığı şeyi yapmakla ilgili değil," dedi Beckham, "Bu yenilik ve tazelikle ilgili", - şimdi olduğu gibi.

BİZE ULAŞIN