Boğaz manzarasına karşı yoga!

Swissôtel The Bosphorus, İstanbul’un eşsiz boğaz manzarası eşliğinde Ashtanga Yoga ile rahatlamak ister misiniz?

Yaz ayı boyunca Swissôtel The Bosphorus, İstanbul 'un 'Living Roof' unda devam edecek Ashtanga Yoga dersleri ile rahatlamaya ve günlük hayatın getirdiği stresten arınmaya hazır olun, kendinizi her zamankinden daha iyi hissedeceksiniz…

Tüm dünyada Swissôtel Hotels & Resorts'lar bünyesinde hizmet veren Pürovel Spa & Sport üyeleri ve otel misafirlerinin de katılabileceği ve tüm yaz boyunca devam edecek olan Ashtanga Yoga dersleri deneyimli yoga hocaları eşliğinde Swissôtel Living Roof'da Salı ve Cuma akşamları 18:30-19:30 saatleri arasında yapılıyor.Ashtanga Yoga, güç ve esneklik oluşturup fiziksel dayanıklılığı artıran, beden ısıtıcı, toksinlerden arındıran akıcı bir egzersiz. Bedeninizi daha esnek ve güçlü hale getirmenize yardımcı olurken, vücudunuzdaki stresi azaltan bir yöntem. Bu yöntem ile bedenin sıcaklığı içeriden yükseltilerek bolca terleme yoluyla tüm toksinler atılarak beden arındırılıyor.

Muhteşem Boğaz ve İstanbul manzarası eşliğinde yapacağınız nefes çalışmalarıyla hem ruhunuz hem de bedeniniz yaşam enerjisiyle dolsun.


BİZE ULAŞIN