Lady Gaga ile Bradley Cooper yakınlaşmasına Irina Shayk ne dedi?

91'inci Oscar Ödülleri gecesine damga vuran anların kahramanları Lady Gaga ile Bradley Cooper oldu. Herkes Cooper'ın sevgilisi Irina Shayk'ın ne tepki verdiğini merak etti...

Giriş Tarihi: 28.02.2019 09:33 Güncelleme Tarihi: 28.02.2019 09:43

A Star Is Born filminin yıldızları Lady Gaga ve Bradley Cooper'ın Oscar gecesi gerçekleştirdikleri Shallow performansı romantik anlara sahne oldu. Bradley Cooper'ın ilk yönetmenlik deneyimi ve Lady Gaga ile başrolünü üstlendiği A Star Is Born filmi Oscar 2019'dan "En İyi Özgün Şarkı" ödülüyle ayrıldı. Ancak Cooper ve Gaga'nın film tanıtım turu boyunca filmdeki Ally ve Jackson karakterlerini yansıtmaları söylentileri de ardından getirdi... Bradley Cooper'ın hayat arkadaşı ve iki çocuğunun annesi Irina Shayk'ın ise bu duruma ne tepki verdiği herkes tarafından tartışılır oldu.

Bir süre önce Lady Gaga'nın nişanlısından ayrılması da "Lady Gaga Bradley Cooper'a sırılsıklam aşık. O yüzden nişanı bozdu" yorumlarına neden olmuştu. Bu söylentilerin ortaya atılmasının üzerinden sadece birkaç gün geçmişken Bradley Cooper ile Lady Gaga'nın Oscar sahnesinde sergilediği samimiyet de kafalarda soru işaretlerine yol açtı.

Ama en çok Bradley Cooper'ın birlikte olduğu Rus model Irina Shayk'ın bu duruma nasıl tepki vereceği merak edilmişti. Shayk'ın tören gecesinden önce Lady Gaga'yı tasii bırakması da bu söylentileri doğrulayan bir işaret olarak sayılmıştı.

Herkes o gece sahnede yaşananlara ünlü modelin nasıl bir tepki vereceğini merak etmeye başladı. İşte bu konuda US Weekly ilginç bir iddia ortaya attı. Çifte yakın bir kaynağa göre Shayk, sevgilisi Bradley Cooper'ın da Lady Gaga'nın da oyuncu olduğunu ve o şarkıyı seslendirirken de canlandırdıkları karakterlere büründüklerini bildiği için bunu ilişkisine bir tehdit olarak algılamadı.

Bu yüzden de Cooper'dan ayrılmak gibi bir planı yok. En azından şimdilik ve bu nedenle.

Hatta Shayk'ın sevgilisi Bradley Cooper'ın sahnedeki performansından gayet memnun olduğu ileri sürüldü. Rus modelin, şarkı bittikten sonra ikiliyi, ayağa kalkıp alkışlaması da buna kanıt olarak gösterildi.

Sahnede Bradley Cooper'a yönelttiği "aşık bakışları" çok konuşulan Lady Gaga ise sosyal medya sayfasında o geceki performanstan bir fotoğraf paylaşarak "Hiçbir şey Oscar'da gerçek bir arkadaş ve sanatsal bir dehayla bu anları paylaşmaktan daha özel olamazdı" notunu yazdı.

Lady Gaga'nın ödülü kabul konuşmasından sonra yerine döndüğünde Irina Shayk'ın ona sımsıkı sarılması da dikkatlerden kaçmadı.

Irina Shayk ve Bradley Cooper, 2015 yılından bu yana birlikteler. Çiftin Lea de Seine adında 2 yaşına bir kızları bulunuyor.

BİZE ULAŞIN