MARKS AND SPENCER’DAN “İLHAMIMIZ KADINLAR” PROJESİ
LIFESTYLE

Marks and Spencer'dan “İlhamımız Kadınlar” Projesi

Stil sahibi, güçlü ve başarılı kadınlardan Kadınlar Günü'ne özel mesajlar

GÜNCELLEME TARİHİ: 13 Mart 2024

Marks and Spencer "İlhamımız Kadınlar" diyerek ilham aldığı kadınları, geleceğin kadınlarına ilham vermek için özel bir proje ile bir araya getirdi. Sadece kendi dünyalarını değil; etkileşim içinde oldukları diğer kadınların da dünyasını değiştiren stil sahibi, güçlü ve başarılı kadınlar, Kadınlar Günü için özel bir projede bir araya geldiler.

Yaklaşık 150 yıldır tüm kadınların yaşamlarına ve stiline ilham olan Marks & Spencer, özgün tarzları ve başarılı hikayeleriyle çevrelerine ışık saçan ve ilham veren kadınları özel bir projeyle araya getirdi.

Dijital İçerik Üreticisi & Girişimci Meriç Küçük, Moda Direktörü ve Stil Danışmanı Ceylan Atınç, Oyuncu Nil Keskin, Yemek Yazarı ve TV Şefi Selin Kutucular, Kadın Milli Tekvandocu Nur Tatar ve Fiba Perakende Grup Başkanı Oya Sener farklı alanlarda fark yaratmış altı başarılı kadın. Farklı alanlarda başarılı olan bu özel kadınların başlattığı ilham dolu serüven, aslında tüm kadınlara dokunmayı hedefledikleri özel proje ile bir araya geldiler. Cesaretleri ve dayanıklılıklarıyla dünyaya rehberlik eden projenin sembol kadınlarının hikayeleri, etraflarındaki herkes için birer ilham kaynağı.

Bu özel projenin diğer kadınlara ilham olması için Marks and Spencer'a yolculukta köprü olan AÇEV ise projenin sosyal sorumluluk destekçisi olarak yer aldı. Marks & Spencer, çocukların güvenli, sağlıklı ve mutlu bir geleceğe ulaşmaları için AÇEV'in faaliyetlerine her daim destek olan bir marka olarak; Kadınlar Günü'nde de kadınların gücünü AÇEV aracılığıyla öne çıkarmak için çaba gösterdiğini bu proje ile vurguladı. Projeyle AÇEV'e destek olarak daha fazla kadına ilham olmaları sağlandı.

8 Mart Kadınlar Günü'nde gerçekleşen özel Kadınlar Günü yemeğiyle, diğer ilham veren kadınlara uzanmış oldu. Kadınlar Günü yemeğinde projede yer alan altı değerli kadına, iş ve sanat dünyasından başarılarıyla ilham olan birçok kadın eşlik etti. Oya Sener, Senem Başyurt, Ayşen Zamanpur, Zeynep Selgür, Arzu Kunt, Meriç Küçük, Selin Kutucular, Lale Onuk, Elif Tokdemir, Pınar Hotiç gibi isimler yemeğe katılan isimler arasındaydı. Marks & Spencer, Kadınlar Günü aracılığıyla kadınlara ilham veren tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutladı.

İlham dolu kadınlardan Kadınlar Günü'ne özel ilham dolu mesajlar var!