Pantene’in Yepyeni Serisi ile Saçlarınız Daha Güçlü
LIFESTYLE

Pantene’in Yepyeni Serisi ile Saçlarınız Daha Güçlü

Pantene’in Yepyeni Serisi ile %100’e Kadar Daha Güçlü, Sonsuza Uzayan Saçlar!

GÜNCELLEME TARİHİ: 17 Ocak 2024

Pantene, Pro-V Infinite Lengths Serisi Yeni Günlük Güçlendirici Sprey ile en yıpranmış saçları bile kökten uca onarmaya yardımcı oluyor, uzun saçlardaki yıpranma belirtilerini anında tersine çeviriyor!


Pantene; yepyeni serisi Infinite Lenghts ile şimdi de güçlü ve korunmuş saçları ulaşılabilir kılıyor. Yeni Pantene Pro-V Infinite Lengths Şampuan, Pantene Pro-V Infinite Lengths Saç Kremi, Pantene Pro-V Infinite Lengths Strength Durulanmayan Saç Serumu ve Günlük Güçlendirici Saç Spreyi ile %100'e kadar daha güçlü*, sonsuza uzayan** saçlar!

Infinite Lengths Şampuan ve Saç Kremi ile Uzun ve Yıpranmış Saçları Güçlendirin!


Pantene Pro-V Infinite Lengths Şampuan, zenginleştirilmiş içeriği ile yıpranmış saçları kökten uca besler ve onarır. Niacinamide ve E Vitamini ile zenginleştirilmiş yeni formülü ile hayalinizdeki güçlü ve korunmuş saçlara kavuşmanıza yardımcı olur. Infinite Lenghts Şampuan, yıpranma belirtilerini anında tersine çevirecek ve uzun saçlarınıza yumuşaklıkla birlikte sağlıklı bir parlaklık kazandıracak.

Pantene Pro-V Infinite Lengths Saç Kremi, saçınızı besleyerek kırık saç uçlarının oluşmasına engel olur. Yıpranmış saç uçlarınızı güçlendirecek ve anında sağlıklı bir görünüme kavuşturacak Infinite Lenghts Saç Kremi ile saç uçlarındaki yıpranma belirtilerini tersine çevirmek mümkün.

Infinite Lengths Strength Durulanmayan Saç Serumu ile Anında Daha Güçlü Saçlar!


İçeriğinde bulunan niacinamide ve E vitamini ile saçlarınızı eski sağlığına kavuşmasına yardım edecek olan Infinite Lengths Strength Durulanmayan Saç Serumu, sık sık ısı ile saç şekillendirenlerin yardımcısı olacak. Islak veya kuru saça uygulanabilen saç serumu yenilenmiş formülü ile ilk kullanımdan itibaren kuru ve yıpranmış saçlarınızı güçlendirecek. Serumun uygulandığı anda dağılıp emilen yapısı saçlarınızı nemlendirecek ve kırık saç uçlarınızı onarmaya yardımcı olacak.

Infinite Lengths Durulanmayan Günlük Güçlendirici Saç Spreyi ile Güçlü ve Korunmuş Saçlar!


Pantene Pro-V Infinite Lengths Durulanmayan Günlük Güçlendirici Saç Spreyi, kuru ve yıpranmış saçlarınızı anında güçlendirecek ve çevresel etkenlere karşı koruma sağlayacak. Biyotin içeren ve niacinamide ile zenginleştirilen formülü, yıpranmış uzun saçları ağırlaştırmadan güçlendirecek. 8 kata kadar daha güçlü saçlara kavuşmanıza yardım edecek Günlük Güçlendirici Saç Spreyi yıpranmalara karşı korurken aynı zamanda çatlamış uçları, renk solmasını ve kabarmayı önlemeye yardımcı olur. Nemli veya kuru saça uygulayabileceğiniz saç spreyi, saçınızın hak ettiği parlaklığa kavuşturacak.

Pantene Gece Serumu ile Saçlarınız İçin Güzellik Uykusu!


Pantene Hydra Glow ailesinin Avrupa'da çok beğenilen Pantene Gece Serumu artık Türkiye'de! Hydra Glow'un Pantene'in cilt bakımından ilham alan serisi en yeni üyesi Gece Serumu ile saçlarınızı güzellik uykusuna yatırarak 7 günlük yıpranmayı yalnızca 8 saatte tersine çevirecek.


Pantene'in Hydra Glow ailesi, haziran ayında gerçekleştirilen büyük lansman etkinliği ile tanıtılmış ve yoğun nemlendirici özelliğine sahip Pantene Kuru Saç Uçlarına Elveda Serumu basın ve influencer dünyasının sevilen isimleri tarafından büyük ilgi toplamıştı. Pantene Hydra Glow ailesi yepyeni üyesi Gece Serumu ile genişlemeye devam ediyor.


8 Saatte 7 Günlük Yıpranmayı Tersine Çevirin!


Pantene Hydra Glow ailesinin son üyesi Pantene Gece Serumu, tüm gece boyunca saçlarınıza yoğun onarım sağlayarak siz uykudayken saçlarınızı zengin formülüyle nemlendirecek. Tıpkı cilt bakım kremleri gibi uyku öncesi saçlara uygulanan Pantene Gece Serumu; gece boyu hyalüronik asit içeriği ile saçlarınızı onarıyor, nemlendiriyor ve tam 8 saatte 7 günlük yıpranmayı tersine çevirerek sabah onarılmış, nem kazanmış saçlarla uyanmanızı sağlıyor. Ayrıca ürün durulama gerektirmeyen yapısı sayesinde siz uyurken saçlarınızı onarıyor ve şekillendirme gibi işlemler sebepli yıpranmalara karşı koruma sağlıyor.


Pantene Gündüz ve Gece Serumlarıyla 24 Saatlik Bakım


Pantene Hydra Glow serisi, içerdiği Pantene Kuru Saç Uçlarına Elveda Serumu ve Pantene Gece Serumu ile tıpkı cilt bakım rutininiz gibi saçlarınızı 24 saat boyunca koruyacak ve onaracak bir bakım sağlıyor. Gündüz kullanılan Pantene Kuru Saç Uçlarına Eleda Serumu biyotin ve hyaluronik asit ile zenginleştirilmiş Pro V formulü ile saçlarınızı nemlendirirken Pantene Gece Serumu gece yatmadan önce saçlarınıza uyguladığınızda hyalüronik asit içeriği ile gece boyu adeta saçlarınızın bir güzellik uykusu çekmesini sağlayarak 24 saat boyunca sürecek bir bakım sunuyor.

Güzellik Basını Pantene Gece Serumu ile Tanıştı


Pantene saç uzmanı Erhan Delen'in stüdyosunda 20 Kasım günü gerçekleşen Pantene Beauty Day'da güzellik basını mensupları Pantene Gece Serumu'nu ilk defa deneyimleme fırsatı buldu. Pantene saç uzmanı Erhan Delen, markanın büyük inovasyonu hakkında konuştu; "Bir saç stilisti olarak söyleyebilirim ki Pantene Gece Serumu müşterilerimden en sık duyduğum şikayetlere bir çözüm olarak tasarlanmış. Aynı cilt serumlarında olduğu gibi gece saçlarınıza uygulayıp yattığınızda tüm gece saçlarınızı onarıyor ve sabah yumuşacık saçlarla uyanmanızı sağlıyor, adeta saçlarınıza bir güzellik uykusu sunuyor diyebilirim. Pantene Gece Serumu, bu sektör için gerçekten çok başarılı bir inovasyon!"* Şekillendirmeden kaynaklanan yıpranmaya karşı güç; Pantene Aqualight şampuana kıyasla, şampuan ve krem ürünleri birlikte kullanıldığında.
**Kremsiz şampuana kıyasla