Raffles İstanbul’da Yeni Yıl Işıltısı!
LIFESTYLE

Raffles İstanbul’da Yeni Yıl Işıltısı!

Hafızalarda ve damaklarda yer edecek Raffles Yılbaşı Programı

GÜNCELLEME TARİHİ: 11 Aralık 2023

Raffles İstanbul, 2024'ü enfes bir lezzet, keyifli bir eğlence, lüks bir arınma ve unutulmaz bir konaklama deneyimiyle karşılamanız için hazırlanıyor.

İstanbul'un göz alıcı manzarasında konuklarını ağırlayan Raffles İstanbul, yeni yılı da göze, damağa ve ruha hitap eden ışıltılı bir geceyle Raffles Teras'ta karşılıyor.

31 Aralık 2023 akşamına ilk adım; damaklarda hoş bir tat bırakacak imza kokteyllerin hazırlandığı, ismini yüzyılın edebi dehalarından esinle alan Writers Bar'da atılacak.

"Fine dining" tarzıyla kişiye özel servis sunulacak gecede, şefin özenle hazırladığı yedi aşamalı yılbaşı menüsü sınırsız premium yerel şarap çeşitleri eşliğinde damakları şenlendirecek. Hem et hem balık tutkunları düşünülerek hazırlanan, "Sous Vide" Süt Dana Bonfile ve Fırınlanmış Karadeniz Kalkan Balığı ile iki aşamalı ana yemek ayrıcalığı sunan yılbaşı menüsü tadılırken gece Emir Ersoy Orkestrası'nın muhteşem performansı ile taçlanacak.

Yeni yıl coşkusu, yılbaşı gecesi yemeği sonrası Writers Bar'da gerçekleşecek partide, canlı DJ performansıyla devam edecek.

Küçük misafirlerini de unutmayan Raffles İstanbul; çocuklar için hazırlanacak özel alanda, çocuk büfesinden lezzetler, aktiviteler ve sihirbaz performansı ile yılbaşı gecesini minikler için de eğlenceye dönüştürecek.

Aralık Boyunca Festive Konseptiyle Raffles İstanbul İmzalı Akşamüstü Çay Saati

Raffles İstanbul'un kalbinde konumlanan Lavinia'da sunulan Akşamüstü Çay Saati 1-31 Aralık 2023 arası Festive konseptiyle konuklarını ağırlayacak.

Her gün 14.00-18.00 arası, Festive'in gelenekselleşen tatlı ve tuzlu lezzetlerine yer verilecek akşamüstü çay saati menüsüne sınırsız çay ve kahve çeşitleri eşlik edecek ve piyanodan yükselen melodiler dört bir yanınızı saracak.

Raffles İstanbul'un Efsanevi Brunch'ı Yeni Yıl Ruhunda

Raffles İstanbul, 2024'ün ilk günü 1 Ocak'ta efsanevi Raffles Brunch'ını 12.00-15.30 saatleri arasında yeni yıl konsepti ile Raffles Teras'ta gerçekleştirecek. Ata Marin Band'ın canlı performansının eşlik edeceği brunch keyfiyle yeni yıla neşeli ve leziz bir başlangıç yapmanızı sağlayacak.

Raffles İstanbul ile SPA'da Arınmanın Öyküsü Baştan Yazılıyor

Baştan ayağa lüks bir arınma, rahatlama ve duyusal uyanış deneyimi sunan Raffles SPA; yeni yıla yenilenmiş girmenin keyfini olanca tazeliğiyle yaşamanız için 1 – 8 Aralık 2024 tarihleri arasında "Raffles Deep Purification" programı sunuyor.

Yeni yılda ruhun ve bedenin yenilendiği bütünsel bir deneyim vadeden Raffles SPA 210 dakikalık özel programında; geleneksel hamam bakımı, birbirinden özel masaj ve cilt bakımı seçeneklerinin yanı sıra zinde bir yaşamın olmazsa olmazı sağlıklı menüden bir öğle yemeği keyfi sunuyor.

Düşlerin Ötesinde Işıl Işıl Bir Konaklama Deneyimi

Yedi tepeli zamansız şehir İstanbul'un nefis manzaralarına sahip oda ve süitleriyle Raffles İstanbul'da konaklama deneyimi, yeni yıl ışıltısıyla unutulmaz bir anıya dönüşüyor.

Raffles İstanbul; şık tasarımlarıyla dikkat çeken ferah oda veya süitlerinde iki kişilik lüks konaklama, özenle hazırlanan kişiye özel yılbaşı ikramları, Raffles Teras'ta iki kişilik yedi aşamalı yılbaşı gecesi yemeği ve yepyeni bir yılın ilk gününde iki kişilik Raffles Brunch ile konaklama deneyiminizi düşlerinizin ötesine taşıyacak.