Şubat sayımızda neler var?

07.02.2017, Salı

90’larda doğan yeni jenerasyon bir Baldwin var bu ay kapağımızda…

Biz babasının Sharon Stone ile aşk sahnelerini soluksuz izlerken o henüz dünyada yoktu. Hollywood'un en ünlü ailesinde büyüyen Hailey doğuştan bir yıldız! Dokuz milyona yakın takipçisini bir yana bırakın, 'ben oldum' diyen en ünlü isimleri bile solda sıfır bırakır kendisi… New York'ta gerçekleştirdiğimiz çekimin röportaj sorularını almak epey sürdü. Sebep, ajansının kendisinden 10 gündür haber alamaması!

İlkbahar/Yaz 2017 podyumlarından derlediğimiz trend raporu bu karamsar kış günlerinde içinizi açmayı amaçlıyor. Sezonun romantik çiçeklerini, çizgilerini ve şeffaf elbiselerini İngiltere'de bir şatoda bir araya getiren Koleksiyonlar çekimimiz sezonun en şiirsel siluetlerini sergiliyor.

Ocak ayında Milano ve Paris'te gerçekleşen Erkek Moda Haftaları'na ise 'erkek modası' demek artık biraz zor! Neredeyse şovların yarısının podyumunda kadın modeller yepyeni tasarımlarla yürüdü… Cruise, Pre Fall, see now buy now (şimdi gör hemen al) konsepti derken karışan aklımız biraz daha bulanacak! Bu ikiliye dikkat! Kulağa eski bir Türk filmi ismi gibi gelen bu söylemi, sıra dışı aynı zamanda fashionable bir çift için yazıyorum: Letisya ve Ali Emir Tapan! Onlar birbirler ine ve sanata tutkunlar! Gizli dünyalarına davetlisiniz…

BİZE ULAŞIN