Hailey Bieber'ın Sosyal Medya Detoksu

Hailey Baldwin, Harper’s Bazaar ile yaptığı röportajda sosyal medya platformlarının özgüvenini ve mutluluğunu nasıl etkilediğini anlattı.

Giriş Tarihi: 28.04.2021 11:41

Hailey Bieber, Harper's Bazaar'a verdiği röportajda 'hala kendini sevmeyi öğrendiğini' söyledi.

Dünyaca ünlü şarkıcı Justin Bieber'la mutlu bir evliliği olan genç model Hailey Baldwin, kim olduğunu aramaya başladığını söyledi. Bu süreçte de sosyal medyanın olumsuz etkilerinden uzak durmak için Instagram kullanımını iki günle sınırladığını açıkladı.

Ayrıca Hailey, sonsuz bir şekilde görüntüleri kaydırmanın giderek kendisini daha fazla eleştirmekle sonuçlandığından da bahsetti.

"Gerçek şu ki, insanlar sosyal medyada çoğu zaman ellerinden gelenin en iyisini yapıyor ve geri kalanını saklıyor. Oysa ki o kişinin görmesine izin verdiği kadarını ve bütünün yalnızca çok küçük bir kısmını görüyorsunuz" diyen Baldwin, sonunda bu duruma biraz ara vermesi gerektiğini kabul ettiğini ifade etti.

INSTAGRAM'I İKİ GÜN KULLANIYOR
Pazartesiden cuma gününe kadar Instagram'da olmamayı seçen model, hafta içinde bir şey paylaşması gerektiğinde; bir çalışanın içeriği yüklediğini açıkladı.

Kadınların bedenleriyle ilgili gelen olumsuz eleştirilerle mücadele etmenin zor olduğunu belirten Hailey Baldwin Bieber, bunun kendini sevmek için sürekli bir yolculuk olduğunu belirtti.

BİZE ULAŞIN